Teknolojimiz

Ekstruder

Ekstruder teknolojisini etkin bir şekilde kullanan ve aylık üretim düzeylerinde yüzlerce ton seviyesine ulaşan makinelerimizle PE, LDPE, MDPE, HDPE, OPP, CPP gibi hammaddelerin etkin bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Fire düzeylerinde minimum seviyeyi yakalayarak kaynakların etkin bir şekilde kullanılmasında ve çevrenin korunmasında teknolojik imkanlarımızla aktif rol oynuyoruz.

Fleksografi

Ambalaj ürünleri alanında en yoğun kullanılan ve birinci kalite baskı olarak kabul edilen fleksografi sayesinde üretimini tamamladığımız ürünlerin kusursuz olmasına katkı sağlıyoruz. Bu üstün baskı teknolojisi ile farklı renklerdeki talepleri karşılamayı başarıyoruz. Üstelik DEKA Plastik Ambalaj Çözümleri üretim tesislerinde flexo baskı ile üretilen ürünlerde aylık düzeyleri milyonlarca metre seviyesine taşıyarak iş ortaklarımızdan gelen talepleri hızlı ve etkin bir şekilde karşılıyoruz.

DİLİMLEME

Ürünlerin boyutlarına ve müşterilerimizin paketleme ihtiyaçlarına uygun olarak ürünlerin kesimleri yapılır. Bu işlem, hassas kesim teknikleri ve yüksek teknoloji makineleri kullanılarak gerçekleştirilir. Ürünlerin ambalaj içerisinde güvenli bir şekilde sabit kalmasını sağlar.